ОТА (Over The Air)

To forma aktualizacji systemu, w której urządzenie otrzymuje aktualizację z Internetu poprzez aktualizator, a nie przez kabel lub komputer.

MiuiPro dostarcza aktualizacje OTA poprzez pobranie pełnej paczki aktualizacji na telefon z naszych serwerów. W związku z limitami kanałów, pojemnością serwera, prędkością Internetu itd., aktualizacje OTA mają swoje ograniczenia.

Informacja dla użytkowników

Dla użytkowników, którzy wsparli powstawanie projektu MiuiPro, dostarczamy możliwość pobierania naszego oprogramowania ze strony miuipro.info przez pewien czas, za opłatą: 2$ - na okres 1 miesiąca za każde wpłacone 2$, 20$ - na okres 1 roku i większy. Takich użytkowników nazywamy subskrybentami.

Dodatkowo, jako bonus, wszyscy subskrybenci mogą aktualizować poprzez OTA jedno urządzenie w czasie trwania subskrybcji. Znaczy to, że każdy, kto ma dostęp do sekcji pobierania na stronie miuipro.info, ma aktywowaną automatycznie opcję aktualizacji poprzez OTA na okres, na jaki zakupiono subskrypcję.

Ograniczenia

Główną zasadą korzystania z aktualizacji OTA jest zakaz przesyłania pobranych plików z systemem nieuprawnionym do tego osobom. Zabronione jest również wgrywanie wielu wersji beta dla różnych urządzeń przez jednego użytkownika.

Jeśli zostanie wykryte naruszenie zasad korzystania z aktualizacji OTA i pobierania systemu ze strony internetowej MiuiPro, dostęp do źródeł MiuiPro zostanie dla tego użytkownika zamknięty na zawsze.


Konfigurowanie aktualizacji OTA:

* Nick musi być taki sam jak nazwa użytkownika na stronie, uwzględniając polskie znaki, małe/wielkie litery i symbole.

** Urządzenie musi być zalogowane na konto Xiaomi.